Your browser does not support flash.

             Naše dlouholeté zkušenosti v modelingu jsme se rozhodli zúročit i ve fotografické oblasti a v roce 2009 jsme do portfolia našich služeb zařadili i oblast profesionální fotografie. Od té doby jsme v tomto oboru nasbírali spoustu zkušeností, zahrnující i práci na desítkách komerčních foto - projektech. Fotografie z naší produkce jsou k vidění po celé České republice na billboardech nebo v katalozích našich klientů. Klienti si oblíbili zejména naší cenovou politiku, která na fotografii nahlíží jako na řemeslo a neúčtujeme tak k fotografiím přemrštěné částky za autorská práva a jiná nesmyslná omezení. Také máme vychován vlastní team zkušených a spolehlivých modelek.

Po třech letech intenzivních příprav jsme v roce 2011 sjednotili naše fotografické služby pod jednotnou hlavičku a odstartovali nový projekt s názvem Atelier 9. Součástí projektu je i spuštění špičkového fotoateliéru, vybaveného nejmodernější švýcarskou technikou značek, jako je Broncolor nebo Elinchrom. Veškerá světelná technika je řízena počítačově po datové síti, což usnadňuje a urychluje práci fotografa. Fotoateliér je i nadstandardně vybaven další technikou, mezi kterou patří například generátor umělého sněhu, generátor mlhy a kouře, větrný tunel nebo bublinovač.

Disponujeme i speciálními bateriovými generátory, které nám umožňují fotografovat v lokalitách, kde není k dispozici elektrická síť. Naše nejmenší bateriové generátory Elinchrom Ranger Quadra jsou dokonce natolik malé a mobilní, že je možné je vzít a vynést opravdu kamkoliv.

Po technické stránce jsme schopni splnit rozmanité požadavky na výslednou fotografii. Pro nejnáročnější klienty nabízíme i možnost zajištění středo formátové digitální stěny.

Specializujeme se zejména na módní a reklamní fotografii. Rozšiřte i vy řady našich spokojených klientů a svěřte svou zakázku do našich rukou.

 

 

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...