Your browser does not support flash.

      Jako modelingová agentura se zaměřujeme zejména na realizaci módních přehlídek a hledání nových tváří pro naše klienty a projekty.

Modeling

                V severočeském regionu máme největší a nejaktuálnější databázi tváří, využitelných pro modelingové zakázky. Nezapoměřujeme se jen na modelky pro módní přehlídky, ale i na modelky pro fotocení, do reklam, TV komparzů a hostesky.

Do agentury přijímáme i děti již od 5ti let, které s námi už v takto nízkém věku jezdí po módních show a reklamních foceních.

Všechny naše tváře, které máme v databázi, osobně známe a máme je prověřeny. Nikdy nespolupracujeme s tvářemi například jen na základě internetového inzerátu. Naše tváře u nás vždy absolovovaly buď modelingovou školu nebo s námi spolupracovali na větším množstvím projektů.

Proto můžeme našim klientům garantovat naprostou 100% spolehlivost našich modelek a modelů.

Neustále náš team modelek rozšiřujeme a pokud chcete i vy působit u naší agentury, není nic snazšího, než se přijít ukázat na aktuální casting, kde se dozvíte všechny potřebné informace.

  
REA models - male modni prehlidkyPrehlidky pro OCPrehlidky pro OCPrehlidky pro OC


 

 

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...