Your browser does not support flash.

Jak se stát naší modelkou?

Úvod > Modeling > Jak se stát naší modelkou?

Pokud máte zájem působit u naší agentury, velice rádi Vás přivítáme na jednom z našich castingů. Případně se nám můžete i ozvat a domluvit se na individuální schůzku.

               Pro naše módní show máme přednostně zájem o zkušené a tanečně nadané modelky a modely . U tanečně nadaných modelek nemáme tak velká kritéria na výšku a míry modelky. Zkušené modelky nemusí  absolvovat školu modelingu a nic nebrání přímé spolupráci.

              Zájem máme i o začátečníky, kteří ještě s modelingem nemají žádné zkušenosti. 2x do roka pro ně pořádáme naší komplexní modelingovou školu.

Do naší agentury přijímáme i děti již od 5ti let, které v již takto nízkém věku s námi jezdí po módních přehlídkách.

Do agentury přijímáme samozřejmě i hostesky.

 Neváhejte nás kontaktovat, budume se těšit na spolupráci.

 

Modeling

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...