Your browser does not support flash.

Aktuální casting - ZÁŘÍ 2017

Úvod > Modeling > Jak se stát naší modelkou? > Aktuální casting > Aktuální casting - ZÁŘÍ 2017

Aktuální casting - ZÁŘÍ 2017

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže.

Náš pravidelný podzimní casting je naplánován na středu 20.9.2017 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30 do 17.30 hod. (můžete přijít libovolně v tomto časovém rozpětí). S sebou vůbec nic, kromě dobré nálady, nepotřebujete.

Zpět na seznam

  • Sdílej na sociálních sítích:

casting podzim 2017

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ZÁŘÍ 2017

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný podzimní casting je naplánován na středu 20.9.2017 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...