Your browser does not support flash.

               Naše agentura se zabývá i technickým zajištěním akcí jako je stavba mol a koncernových stage , včetně osvětlení a ozvučení. Díky širokému vlastnímu technickému zázemí a velmi nadstandardními vztahy s dalšími subdodavatelskými firmami, umíme technicky zajistit libovolnou akci od menší módní přehlídky až po velký koncert nebo ceremonii ve sportovní hale. Naše akce doplňuje vždy i náš dvorní DJ, který zajišťuje vysokou úroveň hudební produkce. Důraz klademe i na špičkové počítačově řízené inteligentní osvětlení, které je nedílnou součástí většiny našich akcí.

Jednoznačným světovým trendem posledních let je zapojování multimediálních prvků do všech oblastí produkce. Možná jste si všimli i Vy, že nedílnou součástí scény každé prestižnější kulturní akce se čím dál častěji stává i počítačová grafika prostřednictvím velkoplošné projekce, LED nebo plazmových obrazovek.

Dynamický rozvoj této oblasti je pochopitelný, protože mozek člověka mnohem intenzivněji reaguje na pohyblivou scénu, než na statický obraz. Vždy ho tak mnohem více upoutá například animované logo v počítačové vizualizaci, než kdyby bylo logo jen vytištěné a zavěšené na scéně.

Proto se snažíme potenciál multimédií využívat v maximální možné míře i my a naše agentura patří mezi průkopníky užití této technologie při módních show v České republice. Poprvé jsme módní show doplnili počítačovou grafikou již v roce 1997 a od té doby naše systémy neustále vylepšujeme a každý rok posouváme naše technické hranice zase o kousek dále. Zajímavostí je, že mnoho našich technologií pro odbavení videa a laserovou projekci sám vyvíjel náš pracovník v rámci svého vysokoškolského studia a jeho práce sklidila zasloužený úspěch i na akademické půdě.

Nejdůležitější ovšem je, že po více než deseti letech vývoje, se nám podařilo dostat multimediální technologie do takového stádia použitelnosti, že je jejich použití cenově dostupné i pro běžné regionální akce s omezeným rozpočtem. Využití video projekce se pro nás tak stalo naprosto standardním prvkem, podobně jako ozvučení nebo osvětlení. Video projekce s profesionálním VJ je proto součástí naprosté většiny našich módních show, včetně těch v obchodních centrech.

Diváci se tak při našich akcích mohou těšit na zcela nový rozměr technického zajištění, který zatím nemá z konkurenčního pohledu obdoby. Choreografie našich módních show jsou často připraveny v interakci s video programem, show doplňuje v rytmu hudby pohyblivá počítačová grafika vycházející z log prezentovaných značek a mnoho dalších zajímavých prvků.

Naší techniku je samozřejmě možné využít i při jiných příležitostech, než jsou módní show. Zajišťujeme například ozvučení a velkoplošnou projekci při konferencích a kongresech. Dále technické zajištění filmových festivalů, tanečních party nebo koncertů a zábavných programů.

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...