Your browser does not support flash.

Modelingová a produkční agentura REA models

Modelingová a produkční agentura REA models patří mezi největší produkčně-modelingové agentury v České republice. Byla založena v devadesátých letech v Liberci a od té doby stihla již realizovat více než tisíc různých akcí po celé České republice.

Agentura se specializuje zejména na realizaci módních přehlídek a show, které díky svým bohatým zkušenostem a špičkovému technickému zázemí umí realizovat v jakékoliv formě - od malé módní přehlídky jako zpestření podnikové oslavy nebo zábavy na diskotéce či v klubu, až po obrovské tanečně-multimediální show, s využitím pokročilých obrazových vizualizací a speciálních světelných a laserových efektů.

REA models - akce REA models - akce REA models - akce

Naše show se snažíme zpracovávat i v dynamickém tanečním duchu, proto intenzivně spolupracujeme s tanečními školami, kde hledáme nové taneční talenty a naše modelky dostávají i speciální taneční průpravu.

 

Co dalšího Vám můžeme nabídnout?

                 Kromě módních přehlídek agentura zajišťuje produkci i mnoha dalších akcí, které přímo s modelingem nesouvisí. Na klíč realizuje například koncerty, taneční party, programy pro děti a dětské dny, openingové kampaně, poradenské akce s vizážisty, narozeninové party, konference a mnoho dalších podobných akcí. Agentura kromě kompletní realizace akcí na klíč také pronajímá i samotné technické zázemí, jako je ozvučení, projekce a odbavení videa, osvětlení a stavba mol nebo stage  pro koncerty. Samozřejmostí je i zajišťování hostes servisu. Cílem agentury REA models je vždy každou akci koncipovat jako naprosto originální projekt, který je stavěný na míru potřebám klienta.

REA models - akceREA models - akce REA models - akce

Špičkový standard práce je možný zejména díky profesionálnímu technickému vybavení, které má agentura k dispozici. Agentura vlastní fotoateliér se švýcarskou foto technikou Elinchrom, multimediální video a audio studio a také malé grafické studio s vlastní tiskovou technologií. Díky perfektnímu vlastnímu vybavení a teamu zkušených pracovníků, může agentura dodržet vysoký standard akcí, který je naprosto srovnatelný se špičkovou zahraniční produkcí a to přitom za cenu, která je přijatelná i pro běžného českého klienta.

Mezi spokojené klienty agentury patří zejména obchodní centra, výrobní podniky, casina, ale i drobní místní podnikatelé, kteří si chtějí zpestřit svůj večírek módní přehlídkou nebo chtějí svůj produkt propagovat pomocí profesionální fotografie s krásnou modelkou.

Agentura se může pochlubit i velmi nadstandardními vztahy se širokým spektrem umělců nejen v České republice. Za dobu našeho působení jsme spolupracovali s mnoha celebritami z hudební, televizní i divadelní sféry.

Kromě produkce kulturních akcí se samozřejmě plně věnujeme i funkci modelingové agentury. Neustále vychováváme nové modelky a v naší databázi, ze které čerpají agentury do reklam a televizních komparzů, je více než 500 prověřených tváří. Na podporu nových modelek také provozujeme agenturou dotovanou školu modelingu, ve které se dívky za čtvrt roku dozvědí všechno, co budou potřebovat ve své modelingové kariéře, vypilují svou chůzi a vyzkouší si i foto modeling v našem ateliéru. Za své působení jsme vychovali i celou řadu úspěšných modelek, které prorazily i mimo Českou republiku. Naše modelky se velmi často objevují v soutěžích jako je Miss ČR, Miss Junior a další. Například Miss České republiky Kateřina Průšová, také započala svou modelingovou kariéru u nás.


Kde působíme?

Zaměřujeme se hlavně na města Liberec, Mladá Boleslav, Teplice a Praha. Naše služby ovšem můžete využít po celé ČR.

Reference

Realizovali jsme na klíč již více než 1000 různých eventových akcí po celé České republice, ale i v zahraničí.

- z toho více než 300 akcí, byly velké multimediální módní show, nejen v Obchodních centrech

- cca 100 konzertů, party a zábavných show

- více než 500 menších VIP módních přehlídek

Podívejte se sami...

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...