Your browser does not support flash.

 REA

Hlavní činností naší agentury je produkce kulturních akcí. Specializujeme se zejména na módní show, ale realizujeme všechny formy akcí na klíč, včetně kompletního technického zázemí, ozvučení, osvětlení a videoprojekce.

Kromě zmíněných módních show do našeho portfolia spadá i zajištění koncertů, tanečních party a plesů, zábavné programy nebo kompletní zajištění reklamních kampaní. Často pro naše klienty realizujeme i akce pro děti, jako jsou dětské koncerty, soutěžní odpoledne, mikulášské besídky nebo maškarní.

Poslední dobou je čím dál oblíbenější i poradenský servis, kdy team našich odborníků radí návštěvníkům klienta ohledně jejich image, líčení a stylingu. Samozřejmostí je i zajišťování hostes servisu.

Zabýváme se i samostatným technickým zajištěním akcí, jako je stavba mol a koncernových stage , včetně osvětlení, ozvučení a videoprojekce. Díky širokému vlastnímu technickému zázemí a velmi nadstandardními vztahy s dalšími subdodavatelskými firmami, umíme technicky zajistit libovolnou akci od menší módní přehlídky až po velký koncert nebo ceremonii ve sportovní hale.

 

Produkce na klíč 1 Prehlidky pro OCREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidky


 Produkce na klíč 5Produkce na klíč 6Produkce na klíč 8Produkce na klíč 9

 

 

 

 

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...