Your browser does not support flash.

2015 Beauty day Děčín

 

 

Květinový Beauty day OC Pivovar

 obsahoval odpolední program pro ženy všech věkových kategorií s cílem poskytnout  poradenství v oblasti image a seznámit je s vhodným sortimentem nájemců Pivovar centra. Akce byla zpracována v „květinovém duchu“ a ukazovala na motivy probouzející se přírody a krásy. Během akce proběhly 3 módní přehlídky, kdy jsme představili sortiment všech oděvních nájemců OC Pivovar. Přímo součástí přehlídkové scény byl i fotoatelier, kde se mohly nechat návštěvnice vyfotit. Nechyběly ani zajímavá stanoviště s poradenstvím a službami, které byly složené z řad odborníků naší agentury a nájemců Pivovar centra.

 

 

 2015 Beauty day Děčín

 

 

 Beauty day 2015 Centra Pivovar Beauty day 2015 Centra PivovarBeauty day 2015 Centra Pivovar Beauty day 2015 Centra Pivovar

 

Zpět na seznam

  • Sdílej na sociálních sítích:

Kde působíme?

Zaměřujeme se hlavně na města Liberec, Mladá Boleslav, Teplice a Praha. Naše služby ovšem můžete využít po celé ČR.

Reference

Realizovali jsme na klíč již více než 1000 různých eventových akcí po celé České republice, ale i v zahraničí.

- z toho více než 300 akcí, byly velké multimediální módní show,   nejen v Obchodních centrech

- cca 100 konzertů, party a zábavných show

- více než 500 menších VIP módních přehlídek

 

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...